پیام تبریک معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل به مناسبت حلول سال نو و عید باستانی نوروز ۱۴۰۲
3/25/2023 3:44:25 PM 722

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر فرید صمصامی خداداد معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل، حلول سال نو و عید باستانی نوروز ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

پیام صادره به شرح زیر می باشد:

بار دیگر فصل رویش و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه ی خداوند فرا رسید و نشانه ای بدیع از آیات الهی جهان متحول گشته و زمین آیه های سرسبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

نوروز، سرآغاز حیات مجدد طبیعت و ایجاد طراوت در وجود انسانهاست و چه زیباست در این رستاخیز طبیعت، نقش‌بندی‌های نقاش آفرینش را با تأملی ژرف بنگریم و از خالق هستی بخواهیم نام و یاد خود را در وجودمان زنده نگه دارد و توفیق خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنان را در باورمان نهادینه سازد.

سال 1401 با تمام فراز و فرودها و تلخی ها و شیرینی هایش به پایان خود رسید. خانواده بزرگ دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در این سال همچون سالیان گذشته از همه داشته های خود برای ارتقاء هرچه بیشتر آموزش و پژوهش در حوزه های مختلف مایه گذاشته است.

اینجانب مراتب قدردانی خود را از همه اعضاء هیات علمی، یاوران علمی و دانشجویان برای مسئولیت پذیری مثال زدنی ابراز می نمایم، امیدوارم سال 1402 برای همه شما عزیزان و خانواده محترمتان، سالی سرشار از موفقیت و سلامتی و برای میهن عزیزمان ایران سالی رو به پیشرفت و بالندگی باشد.

 

فرید صمصامی خداداد

معاون آموزشی و پژوهشی

 

روابط عمومی دانشگاه 

0 نظر
ثبت نظر