نشست معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌های منطقه ۲ کشور به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار گردید
2/2/2023 3:22:40 PM 782

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل، نشست معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌های منطقه ۲ کشور در دبیرخانه این شورا مستقر در معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران برگزار گردید.

بر اساس این گزارش، دکتر جمال قاسمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران و دبیر منطقه۲ با تاکید بر لزوم غلبه بر موانع ایجاد هم افزایی میان اعضا، به پتانسیل منطقه ۲ به عنوان حلقه اتصال میان اعضا اشاره کرد و اظهار داشت: با تمرکز بر موضوعاتی از جمله حفظ محیط‌زیست، مدیریت پسماند، اقتصاد دریا محور، گردشگری و امنیت غذایی که متضمن نفع مشترک هر سه استان است، می‌توان بسترهای جدیدی از تعامل و هم‌فکری را ایجاد نمود. دکتر قاسمی هم‌چنین زمینه‌سازی برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های منطقه ۲ جهت انجام طرح‌های ملی و منطقه‌ای را موضوعی حایز اهمیت دانست و بر ضرورت رایزنی و هم‌فکری بیشتر برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی تاکید کرد. 

نخستین نشست سالانه اعضای منطقه ۲ پژوهش و فناوری کشور که با حضور معاونان پژوهشی دانشگاه‌ها، روسای پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۲ برگزار گردید، با صدور بیانی‌ه‎ای به کار خود پایان داد.

شایان ذکر است جناب آقای دکتر مجتبی رنجبر مدیر امور پژوهشی و فناوری دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در این جلسه حضور داشتند.

 

روابط عمومی دانشگاه 

0 نظر
ثبت نظر